Gorabet Para Yatırma Seçenekleri

Gorabet Para Yatırma Seçenekleri
Gorabet Para Yatırma Seçenekleri Gorabet Para Yatırma Seçenekleri sunmuş bulunduğu para yatırma teknikleri arasında ilk olarak tanıtmak istediğimiz; CepBank tekniğidir.

Gorabet Para Yatırma Seçenekleri

Gorabet Para Yatırma Seçenekleri sunmuş bulunduğu para yatırma teknikleri arasında ilk olarak tanıtmak istediğimiz; CepBank tekniğidir. CepBank tekniğinde bir yakınınızın TC numarası ile telefonuna bankanızdan ödeme yapıyor ve bu verileri bizlere iletiyorsunuz. Para çekim işlemi gerçekleştikten sonra para hesaplarınıza aktarılmaktadır. Bu işlemde limitlerimiz 50 TL- 1.000 TL arasındadır. Bir diğer para yatırma tekniğimiz ise Banka transferi tekniği. Bu teknikte banka hesaplarınızdan havale ya da EFT tekniği ile para çekimi gerçekleştirilmektedir. İşlemin limitleri 100-12.000 TL arasındadır. İşlemin havale ya da EFT olma durumuna göre işlemin gerçekleşme vakit 15 dk-60 dk. arasında değişmektedir. Bi diğer tekniğimiz ise Papara tekniğidir. Bu teknikte papara hesaplarınızda gönderim yaparak hızlı ve güvenli bir şekilde bakiyenizi yükselterek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Papara tekniği ile 100 TL den 50.000 TL ye kadar yatırım yapabilmektesiniz. Gorabet’in sunmuş bulunduğu para yatırma tekniklerinden ikincisi Ecopayz tekniğidir. Ecopayz hesaplarınızdan gerçekleştireceğiniz işlem ile para yatırma işleminiz gerçekleşmektedir. Bu teknikte işlem limitleri 10 TL-50.000 TL arasındadır. Bir diğer para yatırma tekniğimiz Jeton Kart tekniğidir. Yetki sahibi bayilerden aldığınız tek kullanımlık sanal id lerden meydana gelen Jeton Kart verilerinizi bizimle paylaşarak para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemde limitlerimiz 10 TL-50.000 TL arasındadır.

Gorabet git sunmuş bulunduğu diğer bir para yatırma tekniği ise Qr Kod tekniğidir. Bu teknikte bankanızın Qr kod ile ödeme işlemlerine girerek işleminizi tamamlamaktasınız. Bu işlemde limitlerimiz 50 TL-4.000 TL arasında gerçekleşmektedir. Diğer bir para yatırma tekniğimiz Jeton Cüzdan tekniğidir. Jeton hesaplarınızdan bize transfer gerçekleştirerek para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Jeton Cüzdan tekniğinde 10 TL- 50.000 TL arasında işlem gerçekleştirebilirsiniz. En çok tercih edilen ve en güvenilir tekniklerden birisi de bu tekniktir. En son olarak tanıtmak istediğimiz teknik ise Bitcoin tekniğidir. Bu teknikte sitemizden Bitcoin adresimizi alarak kendi cüzdanınızdan dilediğiniz miktarı transfer ederek para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu teknikte limitlerimiz 1.000 TL -50.000 TL arasındadır. Bitcoin tekniği uluslararası bir teknik olup bütün dünyada çok tercih edilen bir teknik olarak son dönemlerde karşımıza çıkmaktadır.

Gorabet slot dünyanın ve Türkiye’nin önemli bahis siteleri arasına girmeyi başarmış durumdadır. Gorabet bonus uzun vakittir sunmuş bulunduğu güvenilir ve kaliteli hizmet zihniyeti ile sizi de eğlenirken kazandıran dünyasına çağrı ediyor. Siz de kendiniz ziyaret ederek bu teknikleri deneyebilir ve hizmet niteliğimizi test edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*